O nás

Pod Chopkom***

 

 

Apartmánový dom Pod Chopkom*** sa nachádza v Demänovskej doline v obci Pavčina Lehota, odkiaľ je len na skok do najväčšieho lyžiarskeho strediska na Slovensku Jasná – Chopok Nízke Tatry a Aquaparku Tatralandia.

Ubytovacie zariadenie Pod Chopkom*** tvorí novopostavená štýlová horská chata v Nízkych Tatrách, v ktorej sa nachádzajú 4 samostatné rodinné štúdiá a apartmány. Poskytujú veľmi príjemné rodinné ubytovanie v Demänovskej doline na Liptove. Každé štúdio (apartmán) je vybavené vlastnou kuchynkou, kúpeľňou a zariadené v tradičnom vidieckom štýle, ktorý dotvára prekrásne okolité horské prostredie. V apartmánovom domčeku nechýba ani plne vybavená spoločenská miestnosť s kuchynkou (umývačka riadu, chladnička, elektrický sporák, rýchlovarná konvica, …) vhodná na posedenie v kruhu priateľov či rodiny. V celom dome je tiež zabezpečené bezplatné wifi pripojenie.

Vonkajšie posedenie, záhradný gril a menšie detské ihrisko pri apartmánoch, alebo len pár metrov vzdialený Ski Areál Žiarce (v letnom období Fun park s letnou bobovou dráhou), ocení každý, kto hľadá apartmán a ubytovanie na Liptove pri lyžiarskom stredisku Jasná (Chopok).

Zameriavame sa na turistiku, radi Vám poradíme denne nejaký iný očarujúci výlet po Liptove. Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou, radi Vám odpovieme prípadne odporučíme vhodnú trasu.

Tešíme sa na Vašu návštevu.

Erika a Martin

Apartmány Pod Chopkom ***