Last minute ponuka

Dáme Vám noc grátis! Ak si u nás rezervujete pobyt kedykoľvek v termíne do 3.7.2021 a zároveň zaň uhradíte zálohu do konca mája 2021, predĺžime Vám ubytovanie v Apartmánovom dome pod Chopkom o 1 noc úplne zadarmo.

Výhodné ubytovanie a 1 noc zadarmo

Buďte šikovní a ušetrite. Chystáte sa na Liptov? Tešíte sa na posledný sneh v Jasnej alebo v Západných Tatrách? Hľadáte pekné, bezpečné a tiché miesto, kde strávite s deťmi jarný relax? Tak využite našu exkluzívnu ponuku.

do 3. júla 2021 si v našich apartmánoch môžete rezervovať pobyt, ku ktorému Vám pridáme noc zadarmo. Stačí splniť tieto dve podmienky:

  1. Rezervujte si ubytovanie v Apartmánovom dome Pod Chopkom podľa podmienok v aktuálnom cenníku kedykoľvek do 3.7.2021.
  2. Uhraďte zálohu za pobyt najneskôr do 31.5.2021. Platbou zároveň potvrdíte Vašu rezerváciu. 

Po odoslaní rezervácie Vám pošleme e-mail s potrebnými inštrukciami, kde sa dozviete všetky podrobnosti a kde Vám potvrdíme nárok na bonusovú noc. Potom Vám už nič nebráni užiť si predĺženú dovolenku plnú zážitkov s priateľmi alebo s rodinou v krásnom prírodnom prostredí na úpätí Nízkych Tatier.

Prenajať si môžete celý dom

Presne tak. Rovanká výhoda sa vzťahuje aj na prenájom celého domu. Nájdete v ňom 3 veľkorysé apartmány a 1 štúdio. Ak utvoríte rodinnú bublinu, ubytovacia kapacita celého domu je 15 osôb. Počas protipandemických opatrení však preferujeme 6-členné skupiny v súlade s  vládnymi nariadeniami.

Ak máte individuálne požiadavky alebo otázky, kontaktujte nás na 0907756858, na adrese info@podchopkom.sk, prípadne vyplňte náš rezervačný formulár a my sa Vám obratom ozveme späť.

Rezervácie

+421907756858
info@podchopkom.sk

Rezervačný formulár