O nás

Pohodová atmosféra, tiché, príjemné prostredie, útulné a čisté vybavenie so starostlivou hygienou a mimoriadne priateľský personál. To sú piliere našich služieb, o ktoré sa môžete oprieť, ak sa ubytujete v štýlovom Apartmánovom dome Pod Chopkom. Čakajú Vás tu štyri rodinné štúdiá a apartmány.

Apartmány Pod Chopkom nájdete na Liptove v obci Pavčina Lehota na začiatku Demänovskej doliny. Je to ideálne miesto pre celoročnú dovolenku. Ak máte auto, v zime ste za 10 minút v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku Jasná v Nízkych Tatrách. Vybrať si však môžete aj z menších lyžiarskych destinácií v okolí. Napríklad Žiarce priamo v Pavčinej Lehote, Opalisko v Závažnej Porube, Skipark Malinô Brdo pri Ružomberku, Roháče – Spálená pri Zuberci alebo Žiar – Dolinky v Žiarskej doline. V lete ste za rovnaký čas na prírodných plážach Liptovskej Mary alebo na kúpaliskách.

Apartmány na Liptove s rodinnou atmosférou

Mimo hlavných sezón môžete využiť hustú sieť cyklochodníkov, ktoré prechádzajú aj priamo popred Apartmánový dom Pod Chopkom. Obľúbené sú aquaparky Tatralandia, Bešeňová či Lúčky, demänovské jaskyne a turistické chodníky v Nízkych, Západných i Vysokých Tatrách. Prekrásnu prírodu môžete obdivovať v okolitých dolinách vhodných tiež pre turistiku s deťmi.   

Sme rodinná firma, ktorá sa cestovnému ruchu venuje viac ako 15 rokov. Robíme to, čo nás baví, ale inak, ako väčšina ubytovacích zariadení na Slovensku. Pre nás je prvoradou spokojnosť našich hostí a priateľské vzťahy. Preto dbáme na osobný prístup a napĺňanie Vašich individuálnych predstáv.

Ubytovanie ako životný štýl a filozofia

Poskytovať ubytovanie nie je len službou. Pre nás je to životný štýl a filozofia v duchu tradičného príslovia „Hosť do domu, Boh do domu“. Radi Vás v našich apartmánoch a izbách kedykoľvek privítame a presvedčíme Vás, že ubytovanie na Liptove môže byť veľkým zážitkom a nezabudnuteľným pôžitkom.

Erika a Martin