Recenzie

Hodnotenie

Ubytovanie
Personál
Atmosféra

* Povinné políčka pre odoslanie hodnotiaceho formulára.

13.07.2020 Adam M.Google

Byłem we wrześniu 2018 r. w pokoju typu studio dwupoziomowe z balkonem. Na Booking.com oceniłem go na 10. Nowy i bardzo czysty obiekt. Pokój przestronny, dobrze wyposażony i urządzony. Miły, komunikatywny gospodarz. Otrzymaliśmy flaszeczka Becherovki na powitanie :-) Oraz pakiet zniżek do restauracji i atrakcji w okolicy. Polecam!


Ubytovanie:
Personál:
Atmosféra:

10.02.2020 Jerry G.Google

Great accommodation for afordable prices at the beginning of the Demänovska dolina (Demänovska valley). Approximately 20 min. drive to Jasna ski resort.


Ubytovanie:
Personál:
Atmosféra:

16.12.2019 Klaudia SVKBooking

Skutočne výnimočné! Ďakujeme za skvelý pobyt. Ubytovanie je v dostupnej vzdialenosti autom pre lyžovanie v Jasnej. Komunikácia s ubytujúcimi bola nadštandradná aj pri preberaní, aj pri odubytovávaní. Apartmány sú v tichom prostredí a majú príjemné, moderné vybavenie. Sú vhodné aj pre rodiny vďaka spoločenskej miestnosti prepojenej s kuchyňou. Dostatok miesta na jedenie či oddych. Určite sa rada vrátim a odporúčam.


Ubytovanie:
Personál:
Atmosféra:

05.11.2019 MarekBooking

Priestranný apartmán, čistota na jednotku. Komunikácia s domácim výborná. Maximálna ústretovosť. Môžem len odporučiť.


Ubytovanie:
Personál:
Atmosféra:

03.11.2019 Ján RajecBooking

Všetko bolo nad očakávania. Vybavenie, čistota, pohodlie. Prístup pána domáceho bol ukážkový. Poradil výlety, všetko vysvetlil. Za tú cenu nemá konkurenciu, podľa mňa. Odporúčam všetkými desiatimi 😊


Ubytovanie:
Personál:
Atmosféra:

27.10.2019 Gabriela CZMegaUbytovanie

Ubytování se nám s přítelem moc líbilo. Milým překvapením byla láhev sektu na uvítání.


Ubytovanie:
Personál:
Atmosféra:

03.09.2019 EmaBooking

Veľmi milí, ústretoví a ochotní majitelia. Vynikajúca komunikácia. Priestranný, veľmi čistý apartmán. Cestovali sme spolu s deťmi, takže sme ocenili blízkosť novučičkého detského ihriska v rámci obce. Aj keď kuchynka v apartmáne nie je veľká, na raňajky a ľahký obed postačuje. Navyše je k dispozícii veľká spoločná kuchyňa s jedálňou v rámci chaty... Určite odporúčam!


Ubytovanie:
Personál:
Atmosféra:

26.08.2019 EditaBooking

Boli sme spokojní s týmto ubytovaním, ocenili sme najmä tiché prostredie, v ktorom sa apartmány nachádzajú. A samozrejme vybavenosť a čistotu :-)


Ubytovanie:
Personál:
Atmosféra:

18.08.2019 ZuzanaBooking

Bol to jeden z našich mnohých pobytov na Liptove. Prvýkrát v Apartmánoch Pod Chopkom. Cestovali sme spolu s manželom a dvomi deťmi. Ubytovanie bolo čistučké, pripravené včas, perfektne vybavené. Čo by som ale rada vyzdvihla, bol prístup majiteľa. S tak ochotným, srdečným prístupom sme sa doposiaľ nestretli nikde. Byť podnikateľom a zároveň dobrým človekom je kombinácia, ktorá sa v dnešnej dobe nenosí a preto skladáme klobúk :-) Určite odporúčame a sami sa budeme pravidelne vracať. Ďakujeme!🗻👌


Ubytovanie:
Personál:
Atmosféra:

12.08.2019 DominikaBooking

Boli sme príjemne prekvapení čistotou apartmánu. Voňavé povlečenie, ani štipka prachu, čistá sanita aj vybavenie kuchynky. Páčil sa nám prístup a ochota majiteľa. Miesta, ktoré nám odporúčal navštíviť, stáli naozaj za návštevu. Nemáme čo vytknúť. Možno menšie odporúčanie: z praktického hľadiska zakomponovať do sprchy poličku, prípadne zadovážiť nejaké náradie na otváranie strešných okien v izbe, keďže sú vyššie položené. Príjemné ubytovanie s vonkajším posedením aj detským ihriskom priamo v objekte. Radi sa niekedy vrátime.


Ubytovanie:
Personál:
Atmosféra:

strany: 1 2 3 4